Starter
-
Anmälan
-
Barometer
-
Format
-
Kontakt
Anmälda spelare för Göteborgstouren 2019-2020 - Kungsbacka
Arrangeras av:
Kungsbacka Bowling
Telefon:
0300-715 45
E-mail:
info@kungsbackabowling.se
Hemsida:
www.kungsbackabowling.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Adam Andersson
Team Pergamon BC
Onsdagen den 15 april 18:30
Alexsander Flodin
BF Solängen
Onsdagen den 26 februari 18:30
Onsdagen den 1 april 18:30
Andreas Andersson
Kabare BS
Lördagen den 21 mars 11:00
Annette Johansson
BK Team Kungsbacka
Fredagen den 10 april 11:00
Björn Holton
BK Team Kungsbacka
Onsdagen den 25 mars 18:30
Lördagen den 18 april 10:00
Christer Jakobsson
Kungälvs BK
Söndagen den 15 mars 11:00
Söndagen den 19 april 13:30
Christian Lundström
BF Solängen
Onsdagen den 1 april 18:30
Claes Björklund
Kabare BS
Onsdagen den 11 mars 18:30
Curt-Inge Östling
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 17 mars 19:00
Dennis Andersson
BK Virveln
Lördagen den 21 mars 11:00
Emelie Samuelsson
BK Virveln
Söndagen den 15 mars 11:00
Onsdagen den 1 april 18:30
Söndagen den 19 april 13:30
Filip Lundmark
BS Bockarna
Söndagen den 19 april 13:30
Fredrik Abrahamsson
BS Bockarna
Onsdagen den 26 februari 18:30
Fredrik Vähäniitiy
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 18 april 10:00
Fredrik Westerberg
IK Sterling
Söndagen den 15 mars 11:00
Hampus Nilsson
BKF Falkenberg
Söndagen den 8 mars 11:00
Hans Elf
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 17 mars 19:00
Henrik Holm
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 17 mars 19:00
Hallfinal den 22 april 18:30
Hugo Caprin
Team Clan Nässjö BK
Lördagen den 21 mars 11:00
Håkan Persson
IS Göta
Söndagen den 15 mars 11:00
James Blomgren
Team Alingsås BC
Söndagen den 8 mars 11:00
Söndagen den 19 april 13:30
Hallfinal den 22 april 18:30
Janne Petrusson
Kabare BS
Onsdagen den 15 april 18:30
Janne Tingmyr
BF Solängen
Söndagen den 19 april 13:30
Jerry Veesmaa
BK Virveln
Lördagen den 21 mars 11:00
Jesper Kjellén
Team Alingsås BC
Söndagen den 8 mars 11:00
Jim Olsson
BK Team Kungsbacka
Söndagen den 8 mars 11:00
Tisdagen den 17 mars 19:00
Lördagen den 21 mars 11:00
Jimmie Lämsä
Kungälvs BK
Söndagen den 19 april 13:30
Joakim Gustavsson
BK Virveln
Onsdagen den 11 mars 18:30
Joakim Wikström
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 21 mars 11:00
Onsdagen den 1 april 18:30
Joel Lindergren Krantz
BK Virveln
Onsdagen den 11 mars 18:30
Johanna Kilander
BK Joker
Lördagen den 21 mars 11:00
Söndagen den 22 mars 11:00
Onsdagen den 25 mars 18:30
Johanna Persson
Kungälvs BK
Onsdagen den 11 mars 18:30
Lördagen den 18 april 10:00
Hallfinal den 22 april 18:30
Johnny Magnusson
Kabare BS
Onsdagen den 25 mars 18:30
Jörgen Bäck
BK Virveln
Söndagen den 8 mars 11:00
Söndagen den 19 april 13:30
Kasper Kjellberg
BK Joker
Söndagen den 8 mars 11:00
Tisdagen den 17 mars 19:00
Söndagen den 19 april 13:30
Kevin Karlsson
BK Joker
Onsdagen den 11 mars 18:30
Lördagen den 21 mars 11:00
Kim Bolleby
Team Pergamon BC
Fredagen den 10 april 11:00
Söndagen den 19 april 13:30
Kristoffer Klasson
Kabare BS
Lördagen den 18 april 10:00
Leif Davidsson
BK Joker
Onsdagen den 15 april 18:30
Leif Nyberg Samuelsson
Ytterby BK
Söndagen den 22 mars 11:00
Lördagen den 18 april 10:00
Lennie Guldbrandson
BK Virveln
Söndagen den 8 mars 11:00
Lördagen den 21 mars 11:00
Onsdagen den 1 april 18:30
Leo Barker
Kabare BS
Onsdagen den 25 mars 18:30
Onsdagen den 15 april 18:30
Linus Pettersson
Kungälvs BK
Onsdagen den 11 mars 18:30
Onsdagen den 1 april 18:30
Lördagen den 18 april 10:00
Lukas Landin Andersson
Team Pergamon BC
Söndagen den 19 april 13:30
Marcus Bernalt
Hönö BK
Söndagen den 8 mars 11:00
Marcus Henriksson
BK Kaskad
Söndagen den 8 mars 11:00
Onsdagen den 25 mars 18:30
Onsdagen den 1 april 18:30
Marie Larsson
Örgryte IS BF
Lördagen den 21 mars 11:00
Onsdagen den 25 mars 18:30
Onsdagen den 15 april 18:30
Marthin Bergstrand
Kabare BS
Söndagen den 15 mars 11:00
Martin Larsen
Team Pergamon BC
Lördagen den 21 mars 11:00
Hallfinal den 22 april 18:30
Mathias Lundin
BK Full House
Onsdagen den 25 mars 18:30
Mathias Ulfhielm
BK Virveln
Onsdagen den 11 mars 18:30
Söndagen den 15 mars 11:00
Onsdagen den 1 april 18:30
Mattias Bäck
BK Virveln
Söndagen den 8 mars 11:00
Mattias Olsson
Team Pergamon BC
Onsdagen den 1 april 18:30
Lördagen den 18 april 10:00
Söndagen den 19 april 13:30
Hallfinal den 22 april 18:30
Mikael Lindgren
IK Sterling
Söndagen den 8 mars 11:00
Mikael Roos
Team Alingsås BC
Lördagen den 21 mars 11:00
Onsdagen den 15 april 18:30
Lördagen den 18 april 10:00
Mikael Tonsjö
Kabare BS
Onsdagen den 15 april 18:30
Nicke Liljeblad
BS Bockarna
Onsdagen den 26 februari 18:30
Nina Flack
IK Sterling
Onsdagen den 25 mars 18:30
Lördagen den 18 april 10:00
Oliver Dahlgren
Team Pergamon BC
Söndagen den 19 april 13:30
Hallfinal den 22 april 18:30
Olle Pejstrup
IFK Göteborg Bowling Herr
Söndagen den 19 april 13:30
Oskar Mohlin
Kungälvs BK
Onsdagen den 11 mars 18:30
Lördagen den 21 mars 11:00
Onsdagen den 1 april 18:30
Patrik Forsell
BK Virveln
Söndagen den 19 april 13:30
Per Hedelin
IK Heim
Söndagen den 8 mars 11:00
Peter Andersson
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 17 mars 19:00
Peter Keiski
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 18 april 10:00
Peter Lihnell
IK Sterling
Onsdagen den 1 april 18:30
Pontus Falkhäll
Team Pergamon BC
Söndagen den 15 mars 11:00
Pär Sjöberg
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 17 mars 19:00
Söndagen den 22 mars 11:00
Lördagen den 18 april 10:00
Rasmus Roos
BK Loet
Lördagen den 21 mars 11:00
Onsdagen den 15 april 18:30
Lördagen den 18 april 10:00
Rasmus Wikström
BK Team Kungsbacka
Onsdagen den 26 februari 18:30
Onsdagen den 11 mars 18:30
Onsdagen den 25 mars 18:30
Robert Kjellberg
BK Team Kungsbacka
Tisdagen den 17 mars 19:00
Lördagen den 18 april 10:00
Söndagen den 19 april 13:30
Robert Stålcrona
BK Virveln
Söndagen den 8 mars 11:00
Onsdagen den 1 april 18:30
Fredagen den 10 april 11:00
Robin Skans
Team Alingsås BC
Onsdagen den 15 april 18:30
Hallfinal den 22 april 18:30
Roger Edvardsson
BF Solängen
Onsdagen den 1 april 18:30
Roger Elfström
BK Team Kungsbacka
Lördagen den 18 april 10:00
Samuel Svensson
Kungälvs BK
Söndagen den 15 mars 11:00
Söndagen den 19 april 13:30
Samuel P Flodin
BF Solängen
Onsdagen den 1 april 18:30
Sara Lundin
BK Högland
Tisdagen den 17 mars 19:00
Onsdagen den 25 mars 18:30
Thomas Karlsson
Team Partille BC
Lördagen den 21 mars 11:00
Onsdagen den 25 mars 18:30
Onsdagen den 15 april 18:30
Tim Davidsson
BK Joker
Onsdagen den 15 april 18:30
Hallfinal den 22 april 18:30
Tobias Hogdin
Team Pergamon BC
Söndagen den 15 mars 11:00
Onsdagen den 1 april 18:30
Lördagen den 18 april 10:00
Tommy Zippert
Kabare BS
Onsdagen den 11 mars 18:30
Truls Johannesson
Stenungsunds BC
Lördagen den 21 mars 11:00
Onsdagen den 25 mars 18:30
Onsdagen den 15 april 18:30
Viktor Albihn
BKF Falkenberg
Söndagen den 8 mars 11:00
TOTALT: 84 SPELARE