Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Göteborgstouren 2021-2022 Partille

Arrangeras av:     John Scotts Partille
Telefon: 031-44 23 34
E-mail: partille@johnscotts.se
Hemsida: http://johnscotts.se/partille/bowling/

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Svärd Kabare BS Måndagen den 1 november 18:00
Söndagen den 26 december 12:00
Hallfinal den 10 januari 18:00
Ajet Jahiu BK Joker Torsdagen den 16 december 15:00
Alexander Holm Team Alingsås BC Lördagen den 6 november 11:00
Alexsander Flodin BF Solängen Måndagen den 1 november 18:00
Lördagen den 8 januari 11:00
Alice Flodin Team X-Calibur BK Måndagen den 27 december 18:00
Alida Molander Team X-Calibur BK Måndagen den 3 januari 18:00
Hallfinal den 10 januari 18:00
Anders Ekman BF Solängen Lördagen den 8 januari 11:00
Anders Holmqvist Team Lerum BC Torsdagen den 6 januari 12:00
Andreas Andersson Kungälvs BK Måndagen den 3 januari 18:00
Björn Nilsson för. The Golden Bowlers Lördagen den 8 januari 11:00
Carl-Johan Thysell Vårkulla IK Söndagen den 9 januari 11:00
Christer Gustavsson BF Solängen Lördagen den 8 januari 11:00
Claes-Eric Bergqvist IK Sterling Lördagen den 8 januari 11:00
Conny Hofling IK Sterling Måndagen den 13 december 18:00
Måndagen den 3 januari 18:00
Daniel Bowen Eksjö BK/EBOK Torsdagen den 6 januari 12:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Måndagen den 3 januari 18:00
Torsdagen den 6 januari 12:00
Emil Ekman IK Sterling Lördagen den 8 januari 11:00
Erik Steenari Team Partille BC Lördagen den 8 januari 11:00
Eva Andersson BK Skrufscha Lördagen den 8 januari 11:00
Lördagen den 8 januari 13:30
Hallfinal den 10 januari 18:00
Fabian Persson BKF Falkenberg Lördagen den 6 november 11:00
Fia Berkland Kungälvs BK Måndagen den 6 december 18:00
Måndagen den 27 december 18:00
Freda Pettersson Kungälvs BK Måndagen den 6 december 18:00
Gary Lång Borås GIF BK Lördagen den 8 januari 11:00
Hampus Nilsson BKF Falkenberg Lördagen den 6 november 11:00
Hanna Engberg Team X-Calibur BK Måndagen den 1 november 18:00
Måndagen den 3 januari 18:00
Hallfinal den 10 januari 18:00
Helen Holmberg Stenungsunds BC Söndagen den 9 januari 11:00
Henrik Holm BK Team Kungsbacka Söndagen den 9 januari 11:00
Hugo Caprin BF Solängen Söndagen den 26 december 12:00
Håkan Andersson Vänersborgs BS Lördagen den 6 november 11:00
Torsdagen den 6 januari 12:00
Ida Martini Team X-Calibur BK Torsdagen den 16 december 15:00
Janne Eklund IK Sterling Lördagen den 8 januari 11:00
Janne Petrusson Kabare BS Onsdagen den 10 november 18:00
Måndagen den 13 december 18:00
Janne Tingmyr BF Solängen Lördagen den 8 januari 11:00
Jarmo Lindmark Kabare BS Onsdagen den 10 november 18:00
Måndagen den 13 december 18:00
Jeanette Johansson Team Partille BC Söndagen den 26 december 12:00
Jerry Seth Götene BK Lördagen den 8 januari 11:00
Lördagen den 8 januari 13:30
Jesper Jacobsen Team Pergamon BC Söndagen den 9 januari 11:00
Jesper Johansson Hönö BK Söndagen den 26 december 12:00
Jesper Pettersson Team Alingsås BC Söndagen den 9 januari 11:00
Jessica Magnhammar Örgryte IS BF Torsdagen den 6 januari 12:00
Jessica Nilsson BK Skrufscha Måndagen den 8 november 18:00
Måndagen den 6 december 18:00
Jhonny Johansson Team Partille BC Söndagen den 26 december 12:00
Jimmie Lämsä KS Edsbowlarna Söndagen den 26 december 12:00
Måndagen den 3 januari 18:00
Söndagen den 9 januari 11:00
Joakim Blixt IK Sterling Måndagen den 27 december 18:00
Joakim Bruhns IK Sterling Måndagen den 3 januari 18:00
Johanna Johansson Team X-Calibur BK Söndagen den 26 december 12:00
Johanna Kilander Ytterby BK Måndagen den 1 november 18:00
Söndagen den 26 december 12:00
Söndagen den 9 januari 11:00
Johnny Magnusson Kabare BS Onsdagen den 10 november 18:00
Joline Persson Planefors Team X-Calibur BK Måndagen den 1 november 18:00
Måndagen den 3 januari 18:00
Jonas Johansson Kinna BK Söndagen den 9 januari 11:00
Jonathan Svensson IK Sterling Lördagen den 8 januari 11:00
Lördagen den 8 januari 13:30
Hallfinal den 10 januari 18:00
Jonny Larsson Vårkulla IK Söndagen den 9 januari 11:00
Josefin Hermansson Team X-Calibur BK Lördagen den 6 november 11:00
Jörgen Bäck BK Virveln Söndagen den 26 december 12:00
Lördagen den 8 januari 11:00
Kasper Kjellberg IK Sterling Söndagen den 9 januari 11:00
Kenneth Ådefjäll Trollhättan Dolphins BK Onsdagen den 10 november 18:00
Kevin Lindkvist BK Joker Torsdagen den 16 december 15:00
Kim Bolleby Team Pergamon BC Måndagen den 27 december 18:00
Torsdagen den 6 januari 12:00
Kristoffer Klasson Kinna BK Söndagen den 9 januari 11:00
Lars Petersson Team Lerum BC Torsdagen den 6 januari 12:00
Leif Davidsson BK Joker Måndagen den 6 december 18:00
Måndagen den 3 januari 18:00
Leif Nyberg Samuelsson Ytterby BK Torsdagen den 16 december 15:00
Lennie Guldbrandson BK Virveln Lördagen den 8 januari 11:00
Leo Barker Kabare BS Onsdagen den 10 november 18:00
Måndagen den 13 december 18:00
Linnéa Andersson BK Hallandia Lördagen den 6 november 11:00
Linus Pettersson Kungälvs BK Måndagen den 1 november 18:00
Marcus Bernalt Kungälvs BK Måndagen den 13 december 18:00
Marcus Fransson BK Skrufscha Måndagen den 8 november 18:00
Måndagen den 6 december 18:00
Marie Larsson Örgryte IS BF Måndagen den 27 december 18:00
Mariette Svensson Kungälvs BK Söndagen den 9 januari 11:00
Marthin Bergstrand Kabare BS Onsdagen den 10 november 18:00
Mathias Ulfhielm BK Virveln Måndagen den 8 november 18:00
Måndagen den 3 januari 18:00
Mattias Bäck BK Virveln Söndagen den 26 december 12:00
Max Magnhammar Örgryte IS BF Lördagen den 6 november 11:00
Torsdagen den 6 januari 12:00
Michael Ahlqvist Team Pergamon BC Torsdagen den 6 januari 12:00
Mikael Andersson Kabare BS Onsdagen den 10 november 18:00
Mikael Pettersson Team Alingsås BC Måndagen den 27 december 18:00
Mikael Roos Örgryte IS BF Måndagen den 27 december 18:00
Torsdagen den 6 januari 12:00
Mikael Tonsjö Kabare BS Onsdagen den 10 november 18:00
Mikael Törborn Borås GIF BK Lördagen den 8 januari 11:00
Misaki Mukotani Team X-Calibur BK Måndagen den 27 december 18:00
Torsdagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 9 januari 11:00
Niclas Lageräng Stenungsunds BC Lördagen den 8 januari 11:00
Niclas Lantz Kinna BK Söndagen den 9 januari 11:00
Niklas Hallberg BK Astoria Måndagen den 1 november 18:00
Söndagen den 26 december 12:00
Hallfinal den 10 januari 18:00
Nils-Olof Olsén IK Sterling Måndagen den 27 december 18:00
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Måndagen den 27 december 18:00
Oskar Mohlin Kungälvs BK Måndagen den 3 januari 18:00
Patrik Forsell BK Virveln Söndagen den 9 januari 11:00
Patrik Holm Stenungsunds BC Söndagen den 26 december 12:00
Måndagen den 3 januari 18:00
Söndagen den 9 januari 11:00
Per Hedelin IK Heim Måndagen den 1 november 18:00
Per Möller Team Partille BC Söndagen den 9 januari 11:00
Per-Uno Karlsson Ytterby BK Lördagen den 8 januari 11:00
Söndagen den 9 januari 11:00
Peter Lihnell IK Sterling Måndagen den 6 december 18:00
Måndagen den 27 december 18:00
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Torsdagen den 6 januari 12:00
Hallfinal den 10 januari 18:00
Rasmus Roos Örgryte IS BF Måndagen den 27 december 18:00
Rasmus Wikström BK Team Kungsbacka Måndagen den 1 november 18:00
Måndagen den 8 november 18:00
Lördagen den 8 januari 11:00
Rickard Dahllöf Team Alingsås BC Torsdagen den 6 januari 12:00
Robert Steén BK Skrufscha Lördagen den 8 januari 11:00
Lördagen den 8 januari 13:30
Robert Stålcrona BK Virveln Måndagen den 3 januari 18:00
Robin Frisk Team Pergamon BC Torsdagen den 6 januari 12:00
Söndagen den 9 januari 11:00
Robin Skans Team Alingsås BC Lördagen den 6 november 11:00
Robin Wallström BK Joker Måndagen den 6 december 18:00
Torsdagen den 16 december 15:00
Söndagen den 26 december 12:00
Roger Eliasson IK Sterling Måndagen den 27 december 18:00
Samuel Svensson Kungälvs BK Måndagen den 6 december 18:00
Torsdagen den 6 januari 12:00
Hallfinal den 10 januari 18:00
Samuel P Flodin BF Solängen Lördagen den 8 januari 11:00
Stefan Tisell Örgryte IS BF Lördagen den 6 november 11:00
Thomas Karlsson Team Partille BC Måndagen den 1 november 18:00
Måndagen den 27 december 18:00
Tim Davidsson BK Joker Måndagen den 6 december 18:00
Torsdagen den 16 december 15:00
Måndagen den 3 januari 18:00
Timmie Ahl Team Pergamon BC Lördagen den 8 januari 11:00
Tobias Hogdin Team Pergamon BC Lördagen den 8 januari 11:00
Lördagen den 8 januari 13:30
Söndagen den 9 januari 11:00
Tobias Wallin Kinna BK Söndagen den 9 januari 11:00
Tomas Malmberg Örgryte IS BF Lördagen den 6 november 11:00
Tommy Björndahl IFK Göteborg Bowling Herr Måndagen den 1 november 18:00
Truls Johannesson Stenungsunds BC Söndagen den 26 december 12:00
Söndagen den 9 januari 11:00
Ulf Råå Kungälvs BK Måndagen den 8 november 18:00
Måndagen den 6 december 18:00
Måndagen den 27 december 18:00
William Clasborn Team Alingsås BC Måndagen den 27 december 18:00

TOTALT: 116 SPELARE