Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Göteborgstouren 2021-2022 Mölndal

Arrangeras av:     Mölndals Bowling
Telefon: 031-27 99 32
E-mail: info@molndalsbowling.se
Hemsida: www.molndalsbowling.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Svärd Kabare BS Måndagen den 17 januari 18:30
Lördagen den 19 mars 11:00
Alexsander Flodin BF Solängen Torsdagen den 3 februari 13:00
Lördagen den 12 februari 11:00
Lördagen den 19 mars 11:00
Alice Flodin Team X-Calibur BK Söndagen den 13 februari 17:00
Söndagen den 27 mars 15:00
Alida Molander Team X-Calibur BK Lördagen den 26 mars 11:00
Billy Spiik IK Heim Torsdagen den 3 februari 13:00
Björn Nilsson för. The Golden Bowlers Söndagen den 13 februari 17:00
Bo Hedén IFK Göteborg Bowling Herr Lördagen den 12 februari 11:00
Måndagen den 7 mars 18:30
Christer Gustavsson BF Solängen Måndagen den 17 januari 18:30
Söndagen den 6 februari 17:00
Måndagen den 7 mars 18:30
Christian Lundström BF Solängen Söndagen den 6 februari 17:00
Söndagen den 27 mars 15:00
Måndagen den 28 mars 18:00 Hallfinal
Claes-Eric Bergqvist IK Sterling Måndagen den 7 mars 18:30
Conny Hofling IK Sterling Lördagen den 5 februari 11:00
Måndagen den 21 mars 18:30
Söndagen den 27 mars 15:00
Curt-Inge Östling BK Team Kungsbacka Söndagen den 27 mars 15:00
Daniel Bowen Eksjö BK/EBOK Lördagen den 5 februari 11:00
David Chandra IK Sterling Lördagen den 5 februari 11:00
Måndagen den 7 mars 18:30
Elias Hagstedt IFK Göteborg Bowling Herr Lördagen den 26 mars 11:00
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Söndagen den 13 februari 17:00
Emil Ekman IK Sterling Lördagen den 12 februari 11:00
Erik Steenari Team Partille BC Lördagen den 26 mars 11:00
Erno Antikainen Kinna BK Söndagen den 20 mars 17:00
Eva Andersson BK Skrufscha Måndagen den 17 januari 18:30
Fia Berkland Kungälvs BK Måndagen den 7 mars 18:30
Gary Lång Borås GIF BK Lördagen den 12 februari 11:00
Hampus Nilsson BKF Falkenberg Söndagen den 20 mars 17:00
Hans Olov Petterson BF Solängen Lördagen den 5 februari 11:00
Lördagen den 19 mars 11:00
Henrik Holm BK Team Kungsbacka Söndagen den 27 mars 15:00
Hugo Caprin BF Solängen Söndagen den 13 februari 17:00
Lördagen den 26 mars 11:00
Isac Andersson BK Håvås Söndagen den 27 mars 15:00
Jan Bergerson IK Heim Torsdagen den 3 februari 13:00
Jan Lindström IK Heim Torsdagen den 3 februari 13:00
Jan-Erik Silvén IK Heim Torsdagen den 3 februari 13:00
Janne Petrusson Kabare BS Söndagen den 20 mars 17:00
Janne Tingmyr BF Solängen Lördagen den 5 februari 11:00
Lördagen den 19 mars 11:00
Jarmo Lindmark Kabare BS Söndagen den 6 februari 17:00
Söndagen den 20 mars 17:00
Jerry Seth Götene BK Söndagen den 27 mars 15:00
Jesper Jansson IFK Göteborg Bowling Herr Lördagen den 26 mars 11:00
Jesper Pettersson Team Alingsås BC Söndagen den 13 februari 17:00
Jimmie Lämsä Stenungsunds BC Lördagen den 26 mars 11:00
Söndagen den 27 mars 15:00
Joakim Bruhns IK Sterling Lördagen den 5 februari 11:00
Johan Ekman BF Solängen Lördagen den 12 februari 11:00
Johanna Kilander Ytterby BK Lördagen den 5 februari 11:00
Lördagen den 12 februari 11:00
Lördagen den 26 mars 11:00
Johannes Magnusson BKF Falkenberg Lördagen den 26 mars 11:00
Jonas Johansson Kinna BK Söndagen den 20 mars 17:00
Jonas Magnusson IK Sterling Lördagen den 19 mars 11:00
Jonathan Svensson IK Sterling Lördagen den 12 februari 11:00
Söndagen den 27 mars 15:00
Jonny Holm BF Solängen Söndagen den 6 februari 17:00
Jonny Larsson Vårkulla IK Söndagen den 20 mars 17:00
Jörgen Bäck BK Virveln Lördagen den 5 februari 11:00
Söndagen den 13 februari 17:00
Måndagen den 21 mars 18:30
Jörgen Johansson IK Heim Lördagen den 26 mars 11:00
Kasper Kjellberg BK Joker Söndagen den 20 mars 17:00
Kenneth Ådefjäll Trollhättan Dolphins BK Måndagen den 7 mars 18:30
Kent Rutgersson IK Heim Torsdagen den 3 februari 13:00
Kristoffer Klasson Kinna BK Söndagen den 20 mars 17:00
Lars Nielsen BF Solängen Söndagen den 6 februari 17:00
Leif Davidsson BK Joker Måndagen den 7 mars 18:30
Söndagen den 20 mars 17:00
Leif Nyberg Samuelsson Ytterby BK Måndagen den 17 januari 18:30
Söndagen den 13 februari 17:00
Lördagen den 26 mars 11:00
Lennie Guldbrandson BK Virveln Lördagen den 5 februari 11:00
Söndagen den 13 februari 17:00
Lördagen den 19 mars 11:00
Linus Pettersson Kungälvs BK Torsdagen den 3 februari 13:00
Louice Magnusson BK Hallandia Lördagen den 26 mars 11:00
Ludvig Dahlström Kungälvs BK Lördagen den 12 februari 11:00
Marcus Bernalt Kungälvs BK Lördagen den 12 februari 11:00
Lördagen den 26 mars 11:00
Marie Larsson Örgryte IS BF Lördagen den 12 februari 11:00
Marthin Bergstrand Kabare BS Söndagen den 6 februari 17:00
Martin Larsen Team Pergamon BC Måndagen den 17 januari 18:30
Måndagen den 28 mars 18:00 Hallfinal
Mathias Ulfhielm BK Virveln Lördagen den 19 mars 11:00
Söndagen den 20 mars 17:00
Mattias Bäck BK Virveln Söndagen den 13 februari 17:00
Max Magnhammar Örgryte IS BF Söndagen den 20 mars 17:00
Mikael Andersson Kabare BS Söndagen den 20 mars 17:00
Mikael Roos Örgryte IS BF Söndagen den 6 februari 17:00
Måndagen den 28 mars 18:00 Hallfinal
Mikael Tonsjö Kabare BS Söndagen den 6 februari 17:00
Mikael Törborn Borås GIF BK Lördagen den 12 februari 11:00
Monica Hellberg IK Heim Torsdagen den 3 februari 13:00
Niclas Lageräng Ytterby BK Lördagen den 26 mars 11:00
Niklas Hallberg BK Astoria Måndagen den 17 januari 18:30
Lördagen den 5 februari 11:00
Lördagen den 19 mars 11:00
Noel Haglund Torgersen BK Skrufscha Söndagen den 27 mars 15:00
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Söndagen den 13 februari 17:00
Söndagen den 27 mars 15:00
Olle Svensson IK Sterling Lördagen den 12 februari 11:00
Söndagen den 27 mars 15:00
Oskar Mohlin Kungälvs BK Torsdagen den 3 februari 13:00
Patrik Holm Stenungsunds BC Söndagen den 27 mars 15:00
Per Hedelin IK Heim Måndagen den 17 januari 18:30
Per Möller Team Partille BC Lördagen den 26 mars 11:00
Peter Karlsson IK Heim Torsdagen den 3 februari 13:00
Peter Lihnell IK Sterling Lördagen den 5 februari 11:00
Måndagen den 21 mars 18:30
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Söndagen den 20 mars 17:00
Måndagen den 21 mars 18:30
Rasmus Roos Örgryte IS BF Söndagen den 6 februari 17:00
Rasmus Wikström BK Team Kungsbacka Söndagen den 6 februari 17:00
Lördagen den 12 februari 11:00
Måndagen den 7 mars 18:30
Måndagen den 28 mars 18:00 Hallfinal
Reino Vargeng LC 17 BK Kristinehamn Lördagen den 19 mars 11:00
Renée Karlsson IK Heim Torsdagen den 3 februari 13:00
Robert Steén BK Skrufscha Måndagen den 17 januari 18:30
Robert Stålcrona BK Virveln Söndagen den 13 februari 17:00
Söndagen den 27 mars 15:00
Robin Wallström BK Joker Måndagen den 17 januari 18:30
Lördagen den 5 februari 11:00
Söndagen den 13 februari 17:00
Roger Samuelsson Ytterby BK Lördagen den 26 mars 11:00
Ronny Carlsson IK Heim Torsdagen den 3 februari 13:00
Måndagen den 28 mars 18:00 Hallfinal
Samuel Svensson Kungälvs BK Lördagen den 19 mars 11:00
Samuel P Flodin BF Solängen Måndagen den 21 mars 18:30
Söndagen den 27 mars 15:00
Sara Lundin BK Högland Söndagen den 6 februari 17:00
Sebastian Lundmark BK Astoria Måndagen den 17 januari 18:30
Stefan Björkman BS Bockarna Lördagen den 5 februari 11:00
Sten Sandberg IFK Göteborg Bowling Herr Måndagen den 7 mars 18:30
Måndagen den 28 mars 18:00 Hallfinal
Thobias Karlsson BF Solängen Måndagen den 17 januari 18:30
Lördagen den 5 februari 11:00
Måndagen den 21 mars 18:30
Måndagen den 28 mars 18:00 Hallfinal
Thomas Karlsson Team Partille BC Lördagen den 19 mars 11:00
Tim Davidsson BK Joker Söndagen den 13 februari 17:00
Måndagen den 7 mars 18:30
Söndagen den 20 mars 17:00
Timmie Ahl Team Pergamon BC Måndagen den 17 januari 18:30
Lördagen den 12 februari 11:00
Söndagen den 13 februari 17:00
Tobias Hogdin Team Pergamon BC Söndagen den 13 februari 17:00
Söndagen den 20 mars 17:00
Tobias Wallin Kinna BK Söndagen den 20 mars 17:00
Tommy Björndahl IFK Göteborg Bowling Herr Torsdagen den 3 februari 13:00
Måndagen den 7 mars 18:30
Måndagen den 28 mars 18:00 Hallfinal
Toni Klöppel IK Heim Torsdagen den 3 februari 13:00
Tony Malmström IFK Göteborg Bowling Herr Måndagen den 7 mars 18:30
Tore Torgersen BK Skrufscha Lördagen den 12 februari 11:00
Söndagen den 27 mars 15:00
Truls Johannesson Stenungsunds BC Lördagen den 5 februari 11:00
Lördagen den 19 mars 11:00
Ulf Granath BF Solängen Lördagen den 5 februari 11:00
Ulf Råå Kungälvs BK Måndagen den 7 mars 18:30
Lördagen den 26 mars 11:00

TOTALT: 111 SPELARE