Starter   -   Anmälan   -   Barometer   -   Format   -   Kontakt

Anmälda spelare för Göteborgstouren 2021-2022 Strike & CO GBG

Arrangeras av:     Strike & Co GBG
Telefon: 031-27 26 27
E-mail: goteborg@strike-co.se
Hemsida: www.strike-co.se

Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:

Namn Klubb Start
Adam Svärd Kabare BS Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Ajet Jahiu BK Joker Söndagen den 15 maj 11:00
Alexsander Flodin BF Solängen Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Alice Flodin Team X-Calibur BK Lördagen den 14 maj 11:00
Anders Ekman BF Solängen Lördagen den 26 mars 11:00
Lördagen den 7 maj 11:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Anette Eriksson Team X-Calibur BK Måndagen den 9 maj 18:00
Anton Ekman Team Pergamon BC Lördagen den 14 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Anton Elofsson Team Pergamon BC Lördagen den 7 maj 11:00
Christer Gustavsson BF Solängen Lördagen den 26 mars 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 9 maj 18:00
Claes-Eric Bergqvist IK Sterling Söndagen den 22 maj 11:00
Conny Hofling IK Sterling Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Diana Larsen Team X-Calibur BK Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Emanuel Jonsson Team Alingsås BC Lördagen den 7 maj 11:00
Emil Ekman IK Sterling Lördagen den 26 mars 11:00
Erik Bengtsson Borås GIF BK Söndagen den 22 maj 11:00
Erik Frankki Hebergs BS Lördagen den 26 mars 11:00
Erik Steenari Team Partille BC Måndagen den 9 maj 18:00
Eva Andersson BK Skrufscha Lördagen den 14 maj 11:00
Gary Lång Borås GIF BK Söndagen den 15 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Gustaf Johansson Team Alingsås BC Lördagen den 7 maj 11:00
Hampus Nilsson BKF Falkenberg Måndagen den 9 maj 18:00
Hanna Engberg Team X-Calibur BK Måndagen den 9 maj 18:00
Henrik Holm BK Team Kungsbacka Söndagen den 22 maj 11:00
Hugo Caprin BF Solängen Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Ida Martini Team X-Calibur BK Lördagen den 7 maj 11:00
James Blomgren Team Alingsås BC Lördagen den 26 mars 11:00
Jan Thulin Majornas IK Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Janne Petrusson Kabare BS Måndagen den 9 maj 18:00
Jarmo Lindmark Kabare BS Måndagen den 9 maj 18:00
Jeanette Johansson Team Partille BC Söndagen den 15 maj 11:00
Jerry Seth Götene BK Söndagen den 22 maj 11:00
Jimmie Lämsä Stenungsunds BC Lördagen den 7 maj 11:00
Johan Ekman BF Solängen Lördagen den 26 mars 11:00
Lördagen den 7 maj 11:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Johanna Johansson Team X-Calibur BK Söndagen den 15 maj 11:00
Johanna Kilander Ytterby BK Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
John Johansson Borås GIF BK Söndagen den 22 maj 11:00
Jonas Johansson Kinna BK Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 15 maj 11:00
Jonathan Svensson IK Sterling Lördagen den 14 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Jörgen Bäck BK Virveln Lördagen den 26 mars 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Kasper Kjellberg BK Joker Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Kenneth Ådefjäll Trollhättan Dolphins BK Måndagen den 9 maj 18:00
Kevin Karlsson BK Joker Lördagen den 14 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Kristoffer Klasson Kinna BK Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 15 maj 11:00
Leif Davidsson BK Joker Måndagen den 9 maj 18:00
Leif Nyberg Samuelsson Ytterby BK Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 9 maj 18:00
Lennie Guldbrandson BK Virveln Lördagen den 26 mars 11:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Linus Pettersson Kungälvs BK Måndagen den 9 maj 18:00
Ludvig Dahlström Kungälvs BK Söndagen den 22 maj 11:00
Malin Johansson BK Högland Söndagen den 8 maj 11:00
Marie Larsson Örgryte IS BF Lördagen den 26 mars 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Martin Larsen Team Pergamon BC Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 9 maj 18:00
Mathias Ulfhielm BK Virveln Måndagen den 9 maj 18:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Max Magnhammar Örgryte IS BF Måndagen den 9 maj 18:00
Mikael Lindgren IK Sterling Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 15 maj 11:00
Mikael Roos Örgryte IS BF Lördagen den 26 mars 11:00
Lördagen den 7 maj 11:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Mikael Tonsjö Kabare BS Söndagen den 22 maj 11:00
Nicholas Chill Borås GIF BK Söndagen den 22 maj 11:00
Niclas Lageräng Ytterby BK Lördagen den 7 maj 11:00
Niklas Hallberg BK Astoria Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Oliver Dahlgren Team Pergamon BC Lördagen den 14 maj 11:00
Söndagen den 15 maj 11:00
Olle Svensson IK Sterling Lördagen den 14 maj 11:00
Oskar Mohlin Kungälvs BK Söndagen den 22 maj 11:00
Patrik Holm Stenungsunds BC Lördagen den 26 mars 11:00
Lördagen den 7 maj 11:00
Per Hedelin IK Heim Lördagen den 26 mars 11:00
Per Möller Team Partille BC Måndagen den 9 maj 18:00
Peter Hellström BK Pondus Söndagen den 8 maj 11:00
Peter Lihnell IK Sterling Söndagen den 8 maj 11:00
Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Peter Ljung Team Pergamon BC Måndagen den 9 maj 18:00
Pontus Falkhäll Team Pergamon BC Lördagen den 7 maj 11:00
Rasmus Roos Örgryte IS BF Lördagen den 26 mars 11:00
Rasmus Wikström BK Team Kungsbacka Söndagen den 22 maj 11:00
Robert Steén BK Skrufscha Lördagen den 14 maj 11:00
Robert Stålcrona BK Virveln Söndagen den 8 maj 11:00
Robin Skans Team Alingsås BC Lördagen den 7 maj 11:00
Roger Samuelsson Ytterby BK Lördagen den 7 maj 11:00
Samuel Svensson Kungälvs BK Söndagen den 22 maj 11:00
Samuel P Flodin BF Solängen Lördagen den 7 maj 11:00
Sofia Myllymäki Team X-Calibur BK Måndagen den 9 maj 18:00
Thobias Karlsson BF Solängen Söndagen den 8 maj 11:00
Söndagen den 15 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Thomas Karlsson Team Partille BC Söndagen den 8 maj 11:00
Tim Davidsson BK Joker Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Söndagen den 22 maj 11:00
Timmie Ahl Team Pergamon BC Lördagen den 7 maj 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Tobias Hogdin Team Pergamon BC Måndagen den 9 maj 18:00
Lördagen den 14 maj 11:00
Söndagen den 15 maj 11:00
Måndagen den 23 maj 18:00 Hallfinal
Tommy Björndahl IFK Göteborg Bowling Herr Måndagen den 9 maj 18:00
Tommy Pettersson Team Blue BK Söndagen den 22 maj 11:00
Tony Malmström IFK Göteborg Bowling Herr Måndagen den 9 maj 18:00
Truls Johannesson Stenungsunds BC Lördagen den 26 mars 11:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Viktor Albihn BKF Falkenberg Måndagen den 9 maj 18:00
William Chill Borås GIF BK Söndagen den 22 maj 11:00

TOTALT: 89 SPELARE