Starter
-
Anmälan
-
Barometer
-
Format
-
Kontakt
Anmälda spelare för Göteborgstouren 2021-2022 Superfinal
Arrangeras av:
Kungsbacka Bowling
Telefon:
0300-715 45
E-mail:
info@kungsbackabowling.se
Hemsida:
www.kungsbackabowling.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Adam Svärd
Kabare BS
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Alexsander Flodin
BF Solängen
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 3 Final den 12 juni 16:30
Christer Gustavsson
BF Solängen
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 2 den 12 juni 15:30
Emanuel Jonsson
Team Alingsås BC
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 2 den 12 juni 15:30
Karusell 3 Final den 12 juni 16:30
Hugo Caprin
Team Clan Nässjö BK
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Janne Petrusson
Kabare BS
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Jerry Seth
Götene BK
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Jonas Johansson
Kinna BK
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Jonathan Svensson
IK Sterling
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Jonny Larsson
Vårkulla IK
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Jörgen Bäck
BK Virveln
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Kasper Kjellberg
BK Joker
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Leif Nyberg Samuelsson
Ytterby BK
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 2 den 12 juni 15:30
Linus Pettersson
Kungälvs BK
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Marie Larsson
Örgryte IS BF
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Mathias Ulfhielm
BK Virveln
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Mikael Roos
Team Alingsås BC
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 1 den 12 juni 15:30
Mikael Tonsjö
Kabare BS
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Niklas Hallberg
BK Astoria
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Oliver Dahlgren
Team Pergamon BC
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Oskar Mohlin
Kungälvs BK
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Patrik Holm
Stenungsunds BC
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Pontus Falkhäll
Team Pergamon BC
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 3 Final den 12 juni 16:30
Rasmus Wikström
BK Team Kungsbacka
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Robert Stålcrona
BK Virveln
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Samuel Svensson
Kungälvs BK
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Samuel P Flodin
BF Solängen
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Thomas Karlsson
Team Partille BC
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Tim Davidsson
BK Joker
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 1 den 12 juni 15:30
Tobias Hogdin
Team Pergamon BC
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
Karusell 1 den 12 juni 15:30
Karusell 3 Final den 12 juni 16:30
Tommy Björndahl
Kabare BS
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Truls Johannesson
Stenungsunds BC
Finalsteg 1 den 12 juni 11:00
Finalsteg 2 den 12 juni 13:30
TOTALT: 32 SPELARE